GLIP FLAT - Stół płaski

prev next
  • Stół interaktywny

Najbardziej klasyczna wersja stołu interaktywnego.

Ekran umieszczony płasko w stosunku do podłoża. Rozwiązanie polecane jako nowoczesne wyposażenie sal konferencyjnych. Idealne do pracy grupowej. Obudowa urządzenia może zostać wykonana z drewna, płyty meblowej lub tworzywa sztucznego. W przypadku zastosowań w przestrzeniach o szczególnie dużym natężeniu ruchu obudowę wykonujemy z blachy stalowej, aluminium lub Corianu.

Klasyczny wygląd stołu daje możliwość położenia notatnika, laptopa, szklanki z kawą czy herbatą bez wpływu na działanie urządzenia. Stół nadal będzie reagował na dotyk palcem lub nacisk pióra.


funkcjonalnosci_ekranypng


GLIP DIAGO - Stół ukośny

prev next

Rozwiązanie nakierowane na Klienta.

Umieszczony pod kątem ekran zaprasza do interakcji. Jest urządzeniem które idealnie sprawdzi się w miejscach w których konieczne jest zaprezentowanie oferty w sposób szybki a jednocześnie efektowny. Idealne wyposażenie centrów handlowych, konferencyjnych oraz jako element stoiska targowego targowych.

Obsługa urządzenia opiera się na zestawie kilku prostych gestów, takich jak obracanie, przewijanie czy powiększanie, co czyni je łatwymi dla użytkownika z każdej grupy wiekowej. . Urządzenie daje także możliwość prezentacji wszelkich materiałów w formie elektronicznej, pozwala na przeglądanie stron www .

funkcjonalnosci_ekranypng


GLIP ELECTRO - Stół regulowany elektrycznie

prev next

Urządzenie łączy w sobie cechy stołu, totemu interaktywnego i ekranu.

Urządzenie wyposażone w elektryczny podnośnik, który w szybki sposób pozwala na przekształcenie go w poziomy stół, urządzenie z ekranem pod danym kątem lub totem

z ekranem w pionie. Po zdemontowaniu blatu może on służyć jako osobny ekran dotykowy, który można powiesić w wybranym miejscu.


funkcjonalnosci_ekranypng