Kreatywne rozwiązania

Niezależnie o tego czy jest to ściana, książka, ławka nasze pomysły potrafią ożywić w każdy z tych elementów.


Przystanek interaktywny

prev next

Na tablicach interaktywnych przystanków można znaleźć rozkłady jazdy, informacje dotyczące korków i remontów, mapy oraz wszelkie wskazówki na temat komunikacji w mieście.
Informacje widoczne na ekranach dotykowych na bieżąco aktualizowane są o serwisy informacyjne, prognozę pogody, repertuar kin i inne niezbędne wiadomości.

Wyświetlane informacje można powiększyć, aby stały się bardziej czytelne. Z myślą o osobach głuchoniemych w urządzeniu zainstalowano tłumacz języka migowegol. Do usprawnień dołączy nawigacja głosowa, która będzie wsparciem dla osób niedowidzących. Zewnętrzne interaktywne ekrany służą do celów komercyjnych


Ławka multimedialna

prev next

Ławka multimedialne to element małej architektury który przekazuje treści edukacyjne, informacyjne i rozrywkowe. Siedząc na ławce, każdy może zapoznać się z najważniejszymi wydarzeniami z okolicy, naładować telefon za pomocą ładowarki indukcyjnej lub USB. Urządzenie może zostać wyposażone w podświetlenie LED które będzie przykuwało uwagę przechodniów po zmroku. Ławki multimedialne mogą być wykonane z betonu architektonicznego, drewna, stali nierdzewnej szkła lub konglomeratu.


Hologram

prev next

Hologram to dynamiczna animacja prezentująca dowolny obraz, np. konkretny produkt, logotyp firmowy czy krótki zaanimowany film. Hologram jest narzędziem coraz chętniej wykorzystywanym w marketingu do celów wizerunkowych, przede wszystkim do prezentacji ekskluzywnych produktów.