INFOKIOSK MONO

prev next
INFOKIOSK MONO to idealny informator, narzędzie prezentacyjne, projektowe czy rozrywkowe. Dzięki indywidualnej, całościowej zabudowie infokiosk można wyposażyć w dodatkowe urządzenia, czujniki pozwalające na wykorzystanie innych- poza dotykową- technologii. Oferujemy infokioski z ekranem w pionie lub poziomie, wewnętrzne i zewnętrzne.
Obudowa gwarantuje stabilność urządzenia, co pozwala na ustawienie urządzenia nawet w miejscu o dużym natężeniu ruchu. Każdy z naszych infokiosków ma indywidualnie zaprojektowaną obudowę, co daje duże możliwości personalizacji oraz na wyposażanie i wbudowywanie w niego dodatkowych elementów takich jak czujnik ruchu, kamera, Kinnect i inne- co daje urządzeniu większe możliwości interakcji.

INFOKIOSK DIAGO

prev next

INFOKIOSK DIAGO to urządzenie jeszcze bardziej nastawione na użytkownika. Pochylony pod kątem ekran dotykowy zapewnia niezbędną prywatność oraz podwyższony komfort korzystania. Urządzenie znajduje zastosowanie w nowoczesnych przychodniach lekarskich jako element systemu kolejkowego, w urzędach pracy oraz ośrodkach pomocy społecznej jako narzędzie do wyszukiwania ofert pracy . Za pomocą urządzenia istnieje możliwość drukowania biletów kolejkowych oraz ofert.

Jednym z zastosowań urządzenia jest budowanie wewnątrzzakładowych systemów informacji pracowniczej. Urządzenie wyposażone w czytnik kodów kreskowych lub kart zbliżeniowych pozwala pracownikom łatwo zalogować się do intranetu firmy i wypełnić wnioski firmowe.


TOTEM

prev next

Dotykowy totem to idealny przewodnik targowy, informator, a także narzędzie prezentacyjne, projektowe, pomoc dydaktyczna. Może być interaktywną tablicą. Ekran totemu może działać w pionie i poziomie- co pozwala na prezentację treści w optymalny, w danym momencie sposób. Dzięki łatwemu demontażowi ekranu zawieszonemu na nodze- może on służyć jako samodzielny ekran dotykowy, który można zawiesić lub zabudować w dedykowanym miejscu. Dzięki demontowanemu ekranowi totem est łatwy do transportu.

TOTEMBOX

prev next

TOTEMBOX to idealny przewodnik targowy, informator, a także narzędzie prezentacyjne, projektowe, pomoc dydaktyczna. Totembox to urządzenie będące połączeniem totemu tj. ekranu zawieszanego na nodze i infokiosku- który to przypomina z wyglądu. Totembox w zależności od potrzeb posiada możliwość zawieszenia ekranu w pionie i w poziomie


SELFBOX

prev next

SHOP to rozwiązanie pozwalające na samodzielne złożenie zamówienia oraz płatność. Standardowo urządzenie wyposażone w czytnik kodów kreskowych, drukarkę termiczną oraz miejsce na instalację terminala płatniczego. Zastosowane rozwiązania pozwalają na łatwe utrzymanie urządzenia w czystości przy natężeniu użytkowników.