Aplikacje

Oprogramowanie interaktywne to uzupełnienie produkowanych przez nas urządzeń. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania dzięki którym można w prosty sposób tworzyć wielopoziomowe aplikacje multimediane bez konieczności posiadania zaawansowanej wiedzy programistycznej.

Omnitappspng

Oprogramowanie Omnitapps Composer oraz Omnitapps Player to profesjonalne narzędzia do tworzenia multimedialnych prezentacji o charakterze komercyjnym i rozrywkowym. Zaprojektowane kreacje graficzne znajdą miejsce zarówno w muzeach jak i podczas imprez targowych.


NUITEQ-LOGO-BLACK-SMALLpng

Oprogramowanie Snowflake, Campfire, Flow, Stage to rozbudowane systemy znajdują zastosowanie w edukacji, rozrywce, współpracy w organizacjach oraz współpracy zdalnej. Olbrzymie możliowści konfiguracji oprogramowania pozwalają na proste wpasowanie aplikacji w istniejącą struktury.


infotouch_logo4gif

Oprogramowanie pozwalające na łatwe tworzenie interaktywnych prezentacji oraz systemów informacyjnych dla dowolnych użytkowników. Modułowa struktura umożliwia wyświetlanie w infokiosku spersonalizowanych stron startowych, ekranów nawigacyjnych, stron internetowych, wyświetlanie dokumentów, zdjęć, galerii, filmów, wysyłanie i odbiór wiadomości e-mail oraz wysyłanie e-kartek z dołączonym zdjęciem.


Logotyp-Glip-CMYK-bez-MS-300x71png

Nie boimy się wyzwań a nasz zespół programistów jest w stanie stworzyć dedykowane aplikacje o funkcjach dostosowanych do życzeń Klienta.