Furnika - interaktywne stoisko targowe.

FURNIKA to marka w branży oświetleniowej, która znajduje się wśród jednych z najbardziej innowacyjnych firm na świecie tworzących oświetlenie LED do mebli.

Cieszymy się że od kilku miesięcy dostarczony przez nas ekran dotykowy wykorzystywany jest do prezentacji oraz wsparcia sprzedaży podczas międzynarodowych imprez targowych.furnika62597641_2211237545591094_684803750476382208_ojpg


Dla naszego Klienta przygotowaliśmy 49 calowy ekran dotykowy, wykonany w technologii pojemnościowej. Całość uzupełnił komputer wraz zainstalowanym oprogramowaniem Omnitapps Composer oraz przygotowaną aplikacją multimedialną zawierającą prezentację firmy oraz interaktywny katalog produktów. Aplikacja umożliwia zbieranie informacji o osobach odwiedzających stoisko, zbieranie danych kontaktowych oraz automatyczne przesyłanie dokumentów pdf z wybranymi produktami.produkty_PL_kuchnia_produkt_2png


Ekran został zabudowany przez Klienta w formie stołu interaktywnego i stanowi integralny element stoiska wystawienniczego.

Stoły interaktywne oferowane przez GLIP to urządzenia na wskroś wielozadaniowe. Te multimedialne kombajny w zależności od zainstalowanego oprogramowania mogą pełnić funkcje:
- rozrywkowe,
- edukacyjne,
- promocyjne,
- sprzedażowe.
Więcej informacji w zakładce Stoły interaktywne oraz Aplikacje