Najlepszy informator i narzędzie prezentacyjne.

  • przewodnik konferencyjny
  • prezentacja organizatorów, prelegentów, partnerów
  • bezobsługowy punkt informacyjny
  • narzędzie prezentacyjne podczas wystąpień
  • dostosowana identyfikacja wizualna aplikacji
Przewodnik

Interaktywny przewodnik prezentował plan wydarzenia, przedstawiał sylwetki prelegentów, informował o organizatorach i partnerach Dni Poznań Start-up. Aplikacja została zainstalowana na totemie dotykowym. Sprzęt usytuowano w holu Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W ten sposób urządzenie było wsparciem dla punktu informacyjnego i kierunkowskazem dla uczestników wydarzenia.

Prezentacja

Dni Poznań Start-up to wydarzenie odbywające się w ramach Poznańskich Dni Przedsiębiorczości. W takcie imprezy odbywał się także Hackathon. Prezentacja konferencyjna zawierała więc plany wszystkich wydarzeń, aby zwiedzający mogli dotrzeć na wybrana przez siebie panele. Totem dotykowy został wykorzystany także podczas prezentacji konferencyjnych gości oraz w trakcie forów dyskusyjnych.

Hackathon

24-godzinny maraton programistyczny to wydarzenie towarzyszące imprezie Poznań Start-up. Uczestnicy pracowali nad rozwiązaniami, które wprowadzą nowe technologie, w tym powierzchnie dotykowe w przestrzeń publiczną i usprawnią poruszanie się po mieście. GLIP jako partner wydarzenia, udostępnił młodym programistom stół i totem dotykowy. Sprzęt został także wykorzystany podczas prezentacji projektów.

Oprogramowanie

Oprogramowanie wykorzystane podczas Dni Poznań Start-up, zostało dostosowane do identyfikacji wizualnej wydarzenia. Aplikacja była zaprojektowana zgodnie z miejską kolorystyką, wykorzystywało także znaki graficzne. Dzięki temu uczestnicy wydarzenia identyfikowali stojący na holu totem z informację konferencyjną i agendą wydarzenia. Przewodnik został zrealizowany przez GLIP na podstawie materiałów organizatorów wydarzenia.